zmeňte svoju postavu - online tréner- vypracovanie jedálničkov, tréningových plánov

Prečo online osobný tréner?


 • V prvom rade pre seba ! Pokiaľ ste presvedčení o tom čo chcete, tak to dosiahnete ! - dosiahnite

  skutočné výsledky v zmene vašej postavy

  , tak ako som to dokázal ja a moji klienti: Maťo Kubiš, Jarka Bednárová, Janka Kovalčinová, Rony Pavlík, Martin Gonda, Juraj Krupčík, Rado Slamka, Ružka Lovičová, Zuzka Mozoľová, Katka Peťková, Janka Krajčová, Marcel Moroz, Tomáš Kohút, Janka Piatková, Barborka Tirčová, Peťa Prlič ... a v zmenách pokračujeme :-).


 • RUČNÉ vypracovanie tréningu, jedálnička

  a suplementačného plánu podľa konkrétnych vstupných parametrov každého jedného klienta (vek, športová minulosť, doterajšie skúsenosti, atď...). Držím sa zásady, že to čo ponúkam, tvorím a plánujem osobne, nerobí to za mňa žiadny "automat" - podľa toho možno čakať aj efekt a skutočné výsledky.

 • Profesionálne a najmä OSOBNÉ - RUČNÉ vypracovanie jednotlivých plánov na základe niekoľkoročných vlastných trénerských a pretekárskych skúseností s formovaním postavy.

 • Upozornenie! Nevypracovávam jedálničky spôsobom rozpisu stravy "závodná kuchyňa" na každý deň "iné jedlo" - ako si pár ľudí myslí - TEDA JEDNÁ SA VÄČŠINOU O TÝCH ĽUDÍ, KTORÍ DOPOSIAĽ MALI ABSOLÚTNE KATASTROFÁLNE STRAVOVACIE NÁVYKY A OČAKÁVAJÚ NEJAKÉ "ZÁZRAČNÉ" JEDÁLNIČKY, S KTORÝMI BUDÚ AJ HODOVAŤ A AJ FORMOVAŤ POSTAVU! JA PONÚKAM SERIÓZNE RIEŠENIA A TIE SI VYŽADUJÚ CHUŤ A VÔĽU CVIČIŤ, BYŤ K SEBE PRÍSNY V STRAVE A NAOZAJ CHCIEŤ!!!
  Presne k tejto záležitosti som napísal obsiahlejší článok, ktorý nájdete - TU !

 • Programy vypracovávam efektívne. Viď referencie zopár najúspešnejších MOJICH KLIENTOV - TU ! , ktorí si prešli mojimi tréningovými a stravovacími postupmi.

 • Na čo kladiem dôraz - NEODFLÁKNUTÉ

  vypracovanie jednotlivých plánov, programov.

  Vypracovávanie programov, nie je predaj šmeliny na trhu. Neodfláknuté znamená, že vypracovaniu jednotlivých plánov venujem značný čas, z čoho vyplýva že ani ich cena nie je "5 korún", kto vám sľúbi "kvalitne a lacno" - nech sa páči, určite sa budete tešiť z výsledkov.


 • Rozpis stravy vzhľadom k potrebe prijatých živín (najmä bielkovín a sacharidov), ktoré sú kľúčové na dosiahnutie želaných zmien - používam rozpis hodnôt podľa spôsobu, akým si sám upravujem jedálničky v príprave na súťaže (maximálne odstránenie tuku), ale aj v objemovom období (maximálny nárast svalov a sily) (napr. v bielkovinovom profile prihliadam na kvalitu bielkoviny a podľa toho určujem jej optimálny príjem, a pod...).

 • Rozvrhnutý presný pitný režim za účelom čo najrýchlejšieho naštartovania metabolizmu, bez čoho sú úbytok tuku ale aj rast svalstva nemysliteľné.

 • Predídenie a vyvarovanie sa začiatočníckych chýb, nasmerovanie jednotlivých programov, tak aby skutočne splnili očakávaný cieľ -

  zmenu postavy

  .


 • Zníženie nákladov za zbytočné doplnky výživy, ktoré majú zväčša reklamný charakter a okrem odľahčenia peňaženky neprinesú žiadny efekt.

 • Cielené nastavenie len potrebných doplnkov výživy, ktoré splnia účel pri dodržiavaní ostatných tréningových a stravovacích zásad.

 • Jednotlivé cviky v tréningových plánoch sú s ukážkami - cez hyperlinky - príklad: bicepsový zdvih na scottovej lavičke - nautiluse.

 • Vyvarovanie sa nežiadúcich zranení, spojených s nesprávnym vykonávaním cvikov a tréningových techník. Zranenia a pretrénovanosť sú v tejto oblasti veľmi časté, je dôležité sa im vedieť vyhnúť - poradím vám ako prekonať stagnáciu a predísť zraneniam a pretrénovaniu.

 • Plánovanie tréningových plánov

  s ohľadom na klientove časové možnosti - tréningy nielen vo fitness ale aj doma.

 • Plánovanie jednotlivých cyklov

  a predídenie tak stagnácii, ktorá sa v 99% dostaví po určitom čase vykonávania rovnakého plánu.

 • Možnosť vybrať si zo základných

  jednorázových plánov

  alebo

  plánov s plnou e-mailovou podporou

  alebo

  programov s plnou emailovou a telefonickou podporou

  - konzultáciami počas jednotlivých cyklov.


tréner online

* Každý klient, s ktorým pracujem formou programu s emailovou podporou má nárok každý týždeň - cez víkend (v krajnom prípade aj cez prac.týždeň) na emailové položenie otázok a v prípade potreby úpravy jeho programu (jedálničku, tréningu).
* Takisto klient, s ktorým pracujem formou programu s emailovou a telefonickou podporou má nárok raz mesačne - cez víkend (v krajnom prípade aj cez prac.týždeň) na telefonické otázok a v prípade potreby úpravy jeho programu (jedálničku, tréningu) + samozrejme e-mailová komunikácia ako v predch.prípade.
* Otázky a celkové pocity, požiadavky na tieto korekcie, úpravy zadáva a e-maily píše klient, podľa jeho pocitov.
* V prípade programu s telefonickou podporou, prvý telefonát volám ja klientovi, prípadné ďaľšie mesačné telefonáty má nárok klient po vopred dohovorenom termíne zavolať mne.
* V prípade ukončenia spolupráce z mojej strany počas trvania cyklu vraciam finančný rozdiel na účet klienta vo výške rozdielu medzi predmetným programom s emailovou podporou resp. aj s telef. podporu a medzi programom bez emailovej podpory. Zaúčtovaný bude teda vypracovaný základný program (jedálniček a/resp. tréning).


VÝSLEDKY KLIENTOV

Ako darček k narodeninám - krajšia postava a ako bonus - mínus 25 kg Ako darček k narodeninám - krajšia postava a ako bonus - mínus 25 kg
Prečo som začal cvičiť? Prečo som začal cvičiť?
Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013) Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)

VIAC FOTO-REFERENCIÍ - TU !


NAJNOVŠIE PRIDANÉ

Cvik - Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku Francúzsky tlak s jednoručkou v ľahu z boku
Cvik - Francúzsky tlak oboch  jednoručiek v ľahu Francúzsky tlak oboch jednoručiek v ľahu
Cvik - Tricepsová kladka zhora  jednoručne - podhmatom Tricepsová kladka zhora jednoručne - podhmatom