Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

Zmeny postavy - Janka Kovalčinová

online premena Janky z Košíc

Píše Janka:

" Na začiatku som bola len ja a mojich 50 kg, až kým sa mi život trošku neobrátil hore nohami.

Sedavé zamestnanie, nezdravé stravovanie, minimálny pohyb akurát tak na zastávku do práce a domov. Pomaly ale isto sa na mňa kilá lepili až sa nalepilo 16 kg.

Vtedy to začalo. Nezmyselné zaručené diéty,jedenie do 17-tej hodiny, alebo strava 1x denne, doslova som si zabila metabolizmus.

Dala som si záväzok do leta schudnúť. Pri potulkách na internete som narazila na Lacovu stránku, trošku som váhala ale nakoniec som sa odhodlala a toto rozhodnutie neľutujem.

Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová

Bolo to rýchle, nejaký dotazník, pár informácii o sebe a Laco sa mi ozval takmer okamžite. Nasledovalo vypracovanie výživového a tréningového plánu, pár suplementov a pustila som sa do môjho osobného boja. Už nebolo cesty späť.

Nebolo to jednoduché, keď som zbadala jedálniček a tréningový plán, v duchu som si povedala: On sa musel zblázniť, ale tvárila som sa, že je všetko OK.

Jedálniček som sa snažila dodržiavať maximálne presne, jasné občas to nevyšlo, keď moja mamina tak dobre varí, ale nikdy som to nevzdala. Dnes to už neberiem ako špeciálnu diétu, beriem to úplne prirodzene, neobmedzujem sa, jednoducho jem čo mám rada a chudnem.

Začať cvičiť a v klasickej posilke a sama, to chcelo odvahu. Ďakujem priateľom, ktorí sa na cvičenie dali nahovoriť a  nenechali ma v tom samu, dodali mi odvahu a odhodlanie. Môj tréningový plán sa mi na začiatku zdal až príliš náročný, nezvládnuteľný, prvý krát som ho anineodcvičila celý a koľko svalovice som si užila.

Stačili 3 mesiace a zmenila som svoj spôsob života. Ešte stále to nie je ono, ešte stále na sebe pracujem, ale pochopila som ,že receptom k peknej a štíhlej postave nie sú diéty, alezdravá a vyvážená strava a dostatok pohybu.

Takže jedno veľké ĎAKUJEM Lacovi za jeho odborné rady a čas, ktorý mi venoval... "

Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
Zmeny postavy  - Janka Kovalčinová
články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Danielin príbeh o zbavení sa prebytočných kíl a bolestí kĺbov

Laca poznám od strednej školy. Už vtedy sa venoval športu. Ja som vzťah k športu alebo akejkoľvek fyzickej aktivite nikdy nemala. Pretrvával vzťah k „dobrému a hlavne nezdravému jedlu“. Po dvoch tehotenstvách a nulových stravovac...

Zo 150 kg k dnešnej forme

Už od čias kedy som navštevoval základnú školu, som mal vždy nejaké to kilo naviac. Ako 26 ročný som vážil okolo 135 kg a moja hmotnosť sa postupne vyšplhala až na 150 kg. Aj napriek tejto hmotnosti som v tých časoch pravidelne na...

2. rok alebo o motivácii, cieľoch…

S Lacom trénujem od decembra 2021, kedy som vážila 83 kg, prvý polrok sme spoločnou prácou zredukovali tuk, spevnili svalstvo a znížili hmotnosť na 57 kg – VIAC V ČLÁNKU TU....

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA