Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

Zmeny postavy - Martin Kubiš

sadlo preč a zároveň nabrať svaly v priebehu jedného mesiaca - dá sa to ?

alebo osveta pre tých, ktorí si myslia že proteíny a steroidy sú veci podobné :-)


(áno sú asi tak ako kanalizácia a mobilizácia) :-)

S Maťom trénujeme od leta 2009 s menšími prestávkami. Za tento čas sa Martinovi podarilo nabrať svalovú hmotu, získať silu ale najmä kondičku potrebnú pre silový tréning. Pamätám si na série drepov, po ktorých bolo zjavné že práve na kondičke musí Maťo tvrdo popracovať. Dnes jeho tréningy majú diametrálne väčšie nasadenie,intenzitu než na akú bol zvyknutý, teda skôr ktorú v tréningu nepoznal.
Trocha požalujem, ale nechajte si to pre seba: Maťo poznal ale "zázračné" doplnky výživy, ktoré ako sľubujú výrobcovia týchto produktov vám zabezpečia svaly superkulturistov, často krát aj bez námahy :-) ...(Iróniou je že toto si skutočne myslia ľudia. Ženy sa obávajú toho že keď budú piť proteinový koktejl, budú mať svaly ako Arnold Schwarzenegger a chlapci tomu veria).
Tohto roku v lete (po cca 2 mesačnej pauze v cvičení, čo bolo vidieť aj na jeho postave - Maťo sa pripravoval na štátnice) sa Martin rozhodol ešte viac zabrať, zintenzívniť tréning, ešte striktnejšie dodržiavať stravu. Výsledok vidíte - zmena postavy Martina v priebehu niečo vyše jedého mesiaca.

Zmeny postavy  - Martin Kubiš

Píše Martin:

"Každý človek chce niečo vo svojom živote zmeniť, alebo dosiahnuť. Od puberty sombojoval s tukom, ktorý sa ukladal na mojom tele. Napriek tomu, že som bol aktívny, mal veľa denných pohybových činností a z času načas si aj zacvičil, k formovaniu postavy to prispievalo minimálne. Rady a skúsenosti „bežných okoloidúcich“ mi nikdy nepriniesli očakávaný výsledok.

Stravoval som sa tak, ako prišlo, nevyberal som si či zjem slané, sladké alebo mastné jedlo, a aj to tak vyzeralo. Slovo pravidelnosť v stravovaní som nepoznal. V snahe dosiahnúť nárast svalov som sa snažil zjesť veľa bielkovín bez rozdielu toho z akých zdrojov pochádzali (tučný tvaroh, mlieko a podobne - potraviny ktoré okrem nie až tak kvalitných bielkovín, obsahovali aj veľa laktózy - mliečneho cukru ktorý mi potom zle trávil).

Čo sa týka doplnkov výživy, pripisoval som im až zázračnú úlohu. Myslel som si že keď užívam proteín, kreatín alebo aminokyseliny nastane u mňa nevídaný nárast svalov. Dosť peňazí z môjho rozpočtu išlo práve do týchto doplnkov a netrápilo ma až tak akýmspôsobom trénujem respektíve ako sa stravujem.
Rôzne rady na použitie nezmyselných prípravkov ( ktorých pozitívne účinky výrobcovia a predajcovia s obľubou a cieľom predať prirovnávajú k účinkom dopingu, no samozrejme že bez účinkov vedľajších... - čo je samozrejme úple iná parketa postavená na inom základe ) ktoré sľubovali z človeka urobiť supermana, boli a naďalej sú pre mňa totálny nezmysel.
Dnes viem že doplnky výživy sú naozaj dobré, majú svoje pevné zastúpenie vo fitness jedálničku no netreba ich účinky nadsadzovať a mýliť si ich s dopingom. Základ a podstata je strava a neodfláknutý tréning.

zmeny postavy v priebehu 5 týždňov
zmeny postavy v priebehu 5 týždňov

Dnes sa už na formovanie postavy pozerám úplne ináč a môžem dodať len toľko: Ak chce človek dosiahnuť výsledok je dobré svoje predstavy konzultovať s profíkom v danej oblasti (nie s priemernými teoretikmi).
Pod vedením Laca Kindernaya som výsledok v zmene postavy dosiahol pomerne za krátky čas (cca 5-týždňov), a čo je najdôležitejšie prinieslo mi to veľké uspokojenie. Na tomto celom cykle sa mi páčila odbornosť pod akou som bol vedený. Strava, doplnky výživy, samotné cvičenie, ale aj oddych je skladačka, ktorú treba profesionálne zostaviť podľa typu klienta.

Podľa fotiek je zrejmé, že pri dodržiavaní určitých zásad je zmena naozaj možná.Najdôležitejšia je hlavne strava a jej presné načasovanie s dodržaním množstva nutričných hodnôt ktorú obsahuje.
Ďalšou zložkou je tréning a jeho správne prevedenie. Taktiež správnym vedením tréningu sa zbavíte predsudkov, že robiť milión opakovaní na brucho, aby bolo pekne formovanéje nezmysel.

Celý tento proces samozrejme nejde bez sebazapretia, svojej vlastnej vôle a presvedčenia, že so sebou naozaj chcete niečo robiť.
Ja som sa riadil vetou: „Kam nasmeruješ tvoju hlavu, presne tam pôjde aj tvoje telo.“. A výsledok sa dostavil. Netvrdím, že som majster Európy, ale môj ciel sa konečne stal realitou. Môžem len doporučiť. Už sa teším na ďalší stupeň vo formovaní mojej postavy :-)

Ing. Martin Kubiš."

1.foto: 12.6.2011 hmotnosť: 99,5 kg,  2.foto: 24.7.2011 hmotnosť: 95 kg
1.foto: 12.6.2011 hmotnosť: 99,5 kg, 2.foto: 24.7.2011 hmotnosť: 95 kg

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Danielin príbeh o zbavení sa prebytočných kíl a bolestí kĺbov

Laca poznám od strednej školy. Už vtedy sa venoval športu. Ja som vzťah k športu alebo akejkoľvek fyzickej aktivite nikdy nemala. Pretrvával vzťah k „dobrému a hlavne nezdravému jedlu“. Po dvoch tehotenstvách a nulových stravovac...

Zo 150 kg k dnešnej forme

Už od čias kedy som navštevoval základnú školu, som mal vždy nejaké to kilo naviac. Ako 26 ročný som vážil okolo 135 kg a moja hmotnosť sa postupne vyšplhala až na 150 kg. Aj napriek tejto hmotnosti som v tých časoch pravidelne na...

2. rok alebo o motivácii, cieľoch…

S Lacom trénujem od decembra 2021, kedy som vážila 83 kg, prvý polrok sme spoločnou prácou zredukovali tuk, spevnili svalstvo a znížili hmotnosť na 57 kg – VIAC V ČLÁNKU TU....

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA