Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

Premeny postavy - Tomáš Kohút, mínus 21 kg

Príliš chváliť nebudem, chcem aby Tomáš vydržal a dotiahol to čo najďalej. Pravdou je, ľudí ako je Tomáš uznávam... nemal problém s tým, že v jeho okolí nie je žiadne fitko, makal s tým, čo mal, makal v zime von, snažil sa spraviť zhyb na konári stromu, drep, klik atď... tam kde sa dalo, pravdou je že sa to dá kdekoľvek... Tomáš si zaobstaral náčinie, činky, lavičku - objednal si cez internet a s radosťou mi stále ukazoval fotky, keď pribudlo v jeho skromnom izbovom fitku niečo nové... Pokiaľ sa Tomášovi dalo, teda keď nemal službu v kuchyni (Tomáš pracuje ako kuchár v hoteli na Donovaloch pri Banskej Bystrici), cestoval autobusom do Banskej Bystrice za mnou na tréning. Nepotreboval sa vyhovárať, že je bez auta a je to "komplikované", jednoducho prišiel, odvičil a držal sa toho na čom sme sa dohodli a robil to čo mal robiť... 

LACO K

Premeny postavy -  Tomáš Kohút, mínus 21 kg

Tu je Tomášov príbeh...

Píše Tomáš:

Volám sa Tomáš mám 22 rokov a moja spolupráca s Lacom začala takto: 

Všetko začalo začiatkom januára, skončili vianočné sviatky a ja som sa postavil na váhu. (áno bol som vykŕmený, ako každy správny kuchár :D) To však nič nemenilo na tom že na váhe bolo 99,7 kg. Moja prvá reakcia a myslienka bola: "Uff ešte to neni 100 kg a ani nesmiem dovoliť aby bolo." Tak som stiahol z internetu plán stravy, kde som mal rozpísanú stravu, ako v školskej jedálni, čo a kedy mam jesť v pondelok, utorok, atď... Možno to bol dobrý jedálniček, možno nie neviem, ale asi po týždni, ako som ho dodržoval ma začala trápiť otázka, či má zmysel to vobec držat, čo ak to písal človek, ktorý s tým nemá žiadne skúsenosti a len to voľakde odpísal. Nastalo radikalne rozhodnutie najdem si trenera co mi spravi jedálniček presne na mieru, presne pre mňa.

Zapol som počítač a kedže dlhodobo pracujem na Donovaloch napísal som do Google Osobný tréner Banská Bystrica. Hneď prvá stránka, ktorá ma zaujala bola www.laco.lead1.eu. Klikol som na ňu a kochal sa super premenami ľudí, ktorí prešli premenou, na akú som sa ja len chystal. Ono bola to super motivácia, keď ste videli čo sa dá dosiahnuť za určitý čas. 

Po preštudovaní stránky som poslal Lacovi prihlasovací formulár a naša spolupráca mohla začat. Vtedy už bol koniec februára. A po 4 dňoch mi prišiel na Email jedálny lístok, na ktorý som sa tak tešil. Ihneď som ho začal dodržovat na 110%, každe jedno jedlo vážil a schuti jedol. Áno je pravda že boli na tom aj dosť nepraktické veci, ako to že jedlo som si musel všade nosiť zo sebou aby presne v čase keď mi zazvoni budík mohol zjesť to čo som mal napísané.

Ďalej následovalo nakúpenie suplementov, ktore mali za úlohu mi pri tomto boji pomôcť a to najdoležitejsie kúpa pernamentky do Fitness Active.

Prišiel deň D, prvý deň čo idem do fitka za Lacom, pocity ? Zmiešane! Nevedel som, čo mám čakať a čo mám čakat od neho. Hneď po krátkom rozhovore som zistil, že Laco je super človek, ktorý vie čo robí. (Medzi nami, je to aj na ňom vidno). Následne mi Laco poradil, ako zvýšit moju už vtedy dosť veľkú motiváciu, prihlásením sa na súťaž: "Do Formy" s fitnes časopisom. Pravidlá súťaže sú jednoduché. Za 3 mesiace musíte čo najviac zmeniť postavu k lepšiemu. Tak prečo nie, som si povedal a poslal prihlášku do sútaže. 

To čo nasledovalo ďalej si s najväčšou pravdepodobnosťou budem pamätať po zvyšok zivota :D.

Začal tréning dolnej časti tela, moje už vtedy dosť ochabnuté telo, ktoré maximálne zažilo raz za čas nejaký ten beh, poprípade bicykel, zažilo to, čo este nikdy, tréning

Lacove slová, ako poď ešte 3 opakovania, poď to dáš verím ti, ma motivovali ešte viac a som seba ani jeho nechcel zklamať, tým že by som to vzdal. Nasledovala svalovica, ale svalovica akú moje telo nepoznalo, nemohol som si sadnúť, vstávať z postele bolo veľmi obtiažne a nebodaj mi niečo padlo na zem a mal som to zodvihnuť, tak začal doslova boj. Ako čas išiel a tréningy sa stále stupňovali, závažia boli stále tažšie a moje odhodlanie stále väčšie.

Kedže u mňa v robote sme mali vo fitku len bicykel a bežiaci pás, objednal som si aspoň 1 pár jedoručiek a lavičku, aby som mohol cvičiť aj po robote, keď sa v daný deň nedá isť do B.Bystrice za Lacom.

Ono zistil som, jednu podstatnú vec. Na cvičenie sa vždy čas nájde. Vždy ! Ja som stále v robote a keď mám raz za čas voľno idem cvičiť. Všetko ostatné sú len výhovorky, ktoré som na začiatku používal aj ja. Teraz som vo fáze, že cvičím aj pri čakaní na autobus. Odlepím päty od zeme a idem lýtka, nech vyplním ten prázdny čas, čo čakám na autobus. Moja váha, ak si dobre pamätám po 1 až 1,5 mesiaci bola 83,3 kg, áno toľko! Neni to žiaden preklep, v skutočnosti som schudol z 99,7 na 83,3 kg. 

Bol to super pocit a konečne ste si povedali, áno tie litre potu vypotené v telocvični, tie svalovice, ktoré vám bránili si sadnúť, alebo vyzliecť tričko mali zmysel. Dnes je 26.5.2014 pár tyždňov do fotenia druhej fotky na súťaž. Moja momentálna váha je 82,5 kg a cvičenie sa stalo mojou veľkou vášňou a budem stále pokračovat v tom čom som začaL.

"/pozn.: Tomášova hmotnosť v deň fotenia a váženia v závere súťaže s fit-magazínom bola rovných 78 kg! /"

Jedno veľké ďakujem patrí môjmu trénerovi Lacovi Kindernayovi, za neskutočnú podporu ktorú mi dal, či už psychickú tak aj fyzickú, za to že mi veril a pomáhal vo formovaní mojej postavy.

Laci, ďakujem Ti 

Tomáš Kohút 

 

Tomáš Kohút
Tomáš Kohút

Tomášová premena
Tomášová premena

Tomáš v práci
Tomáš v práci

"Kedže u mňa v robote sme mali vo fitku len bicykel a bežiaci pás, objednal som si aspoň 1 pár jedoručiek a lavičku, aby som mohol cvičiť aj po robote, keď sa v daný deň nedá isť do B.Bystrice za Lacom."

Tomáš v práci
Tomáš v práci

Tomáš v práci
Tomáš v práci

Tomášove domáce fitko
Tomášove domáce fitko

Tomášove domáce fitko
Tomášove domáce fitko

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Danielin príbeh o zbavení sa prebytočných kíl a bolestí kĺbov

Laca poznám od strednej školy. Už vtedy sa venoval športu. Ja som vzťah k športu alebo akejkoľvek fyzickej aktivite nikdy nemala. Pretrvával vzťah k „dobrému a hlavne nezdravému jedlu“. Po dvoch tehotenstvách a nulových stravovac...

Zo 150 kg k dnešnej forme

Už od čias kedy som navštevoval základnú školu, som mal vždy nejaké to kilo naviac. Ako 26 ročný som vážil okolo 135 kg a moja hmotnosť sa postupne vyšplhala až na 150 kg. Aj napriek tejto hmotnosti som v tých časoch pravidelne na...

2. rok alebo o motivácii, cieľoch…

S Lacom trénujem od decembra 2021, kedy som vážila 83 kg, prvý polrok sme spoločnou prácou zredukovali tuk, spevnili svalstvo a znížili hmotnosť na 57 kg – VIAC V ČLÁNKU TU....

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA