Váš úspech v zmene postavy

ZMEŇTE SVOJU POSTAVU !

Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Trénujte, stravujte sa, regenerujte pod dohľadom profesionála s vyše 20 ročnými pretekárskymi a 30 ročnými tréningovými skúsenosťami.

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA "BÝVALÉHO TUKOKULTURISTU"

PÍŠE JURAJ:

" Všetci máme svoj príbeh ako sa dostať k vytuženému cieľu... Každy má inú motiváciu, prečo to robí, ale výsledok, by mal byť vždy rovnaký a poznačený slovom - ÚSPECH.

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA

PRVÝ PRÍBEH JE O ZAČIATKOCH.

Nechcem písať, aké je to držať dietu, aké je to mať parádne svalovice, sem tam vstávať zo stoličky ako starý človek, lebo Vás všetko bolí, alebo si nedopriať niečo sladké (keď má človek chuť), slabší deň a má sa chuť na to vysrať! Áno, nie je to jednoduché, ale je za tým to - ale ... a to je na tom to krásne !

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA

Každý nejak začínal. Ja som sa motal okolo cvičenia od puberty. Začínal som ako 16, 17-násť ročný, keď som pri zdvihnutí ruky nad hlavu mal ten “super” pocit, že mi hodinky padali bleskovou rýchlosťou smerom k hlave a zabrzdili sa na lakti. Proste “objemovka” ako sa patrí. Bol som pekne chudý a za tie roky som sa snažil cvičiť a nasávať informácie okolo cvičenia z každého zdroja...

PRÍBEH JURAJA KRUPČÍKA

Po škole som sa zobral s priateľkou, teraz s manželkou do zahraničia a tu som si našiel gym a znova začal cvičiť. "

Príbeh Juraja je krásny príklad najmä pre chalanov, ktorý si budovanie svalov mýlia s rýchlovýkrmom a svoju tukovú vrstvu v kombinácii s cvičením vo fitku si zamieňajú so svalovou hmotou (o.i. a prečo aj nie?... veď takto to chápu aj bežní ľudia - verejnosť).

Juraj - bývalý Tukokulturista v časoch premeny
Juraj - bývalý Tukokulturista v časoch premeny

"" Môj príbeh a spolupráca s Lacom sa začína, ale až koncom marca roku - 2012, kedy ma motivovala malá epizódka, ktorá ma pobavila.""

MALÁ EPIZÓDKA

Nie je umenie vážiť 120 kilo, chodiť napasovaný v obtiahnutom tričku s rukami naširoko od seba a pre bežných laikov sa tváriť aký som "namakaný" - pravda sa ukáže, keď to tričko dá "borec" dolu.

premeny Juraj Krupčík s www.laco.lead1.eu " Môj príbeh a spolupráca s Lacom sa začína, ale až koncom marca roku - 2012, kedy ma motivovala malá epizódka, ktorá ma pobavila." MALÁ EPIZÓDKA Jeden môj kamarát ( Marián “Tajfún” ), mi povedal krásnu vetu, ktorá so mnou pohla, riadne rozosmiala a nakopla k zmene. Tajfún-a som bol pozrieť v Londýne, a keď som sa prezliekal, tak mi povedal: “Juraj ty si taký TUKOKULTURISTA”. Už to raz použil asi rok späť, ale teraz to použil, keď som stál pred zrkadlom . Každý to možno zažil, keď banálna veta - pripomienka človeka capne a človeka cukne, a mňa vtedy cuklo. Prišiel som domov, spravil foto a ako som pozeral, tak som pozeral - ten TUKOKULTURISTA tam bol! Za tie roky si myslím, som nazhŕňal hodne informacií okolo cvičenia a stravy. Každý, kto ma rád cvičenie tak vie koľko majú napr. kuracie prsia bielkovín, koľko sacharidov majú vločky a podobne, ale aj tak fotka ma stále presvedčovala, že to čo viem nie je buď dosť, alebo to robím zle.

Juraj Krupčík -
Juraj Krupčík - " double back "

Ako som začal chudnúť, mnoho chalanov asi po mesiaci sa ma začalo vypytovať, čo robím a ako som super pribral.

Juraj s kamarátom Mariánom “Tajfúnom” pod sopkou El Teide
Juraj s kamarátom Mariánom “Tajfúnom” pod sopkou El Teide

Niektorí zase že mi schudla tvár a pribralo telo, akože to robím. Aj tréning bol super, žiadne zaručené špeciálne postupy, ako to určite každy počul v posilovni. Mal som opäť zrozumiteľný, jednoduchý tréning a opäť jedno tajomstvo - ten tréning sa nezmenil, bol úplne taký istý ako pri naberaní. Jediné, čo sa menilo, boli tréningové váhy, ktoré išli smerom dole, kedže človek pri redukčnej diete nemá toľko sily a energie. Tu možte mať, všetci ešte jednu obrovskú výhodu, ja som ďaleko od Banskej Bystrice, ale nenechal som si ujsť možnosť stretnúť sa s Lacom, keď som bol na Slovensku. Odcvičil som jeden tréning pod jeho dohľadom a to bola daľšia super vec. Ukázal mi akou intenzitou cvičiť, opravil mi techniku pri niektorých cvikoch a čo bolo hlavné, zistil som, že je to jeden veľký pohoďák.

so svojou drahou manželkou Peťou
so svojou drahou manželkou Peťou

Neviem, čo ešte by som napísal, ale viem, že keď budem tento rok bilancovať, tak jedným z highlitov tohto roku, bude určite Laco Kindernay a jeho website a veľký posun vpred v mojej záľube, cvičení. Nech to vyznie akokoľvek, tak chcem všetkým, ktorí premýšľajú nad zmenou, či chcú chudnúť, priberať, alebo už cvičia a chcú sa niekde ďalej posunúť, tak okamžite kontaktovať ... laco.lead1.eu .

P.S: Veľká vďaka patrí mojej Láske Peti, ktorá mi pomáhala pri varení a bola mi vždy oporou. Ľubim ťa Piky!!! "

články, rozhovory, blogy

Články o ▸ tréningu | ▸ výžive | ▸ doplnkoch výživy | ▸ - rozhovory, blogy

Výsledky Klientov

Ako darček k narodeninám - krajšia postava a ako bonus - mínus 25 kg

Ako darček k narodeninám - krajšia postava a ako bonus - mínus 25 kg

Bol pekný decembrový večer a pri prezeraní receptov na vianočné pečenie ma (zas) nadchla predstava aké by bolo fajn schudnúť „zopár“ kíl ale hlavne spevniť postavu a tak som plynule od receptov na vianočné koláče prešla na hľ...

Prečo som  začal cvičiť?

Prečo som začal cvičiť?

Po štúdiu na vysokej škole sa mi začal pohodlný život. Celé dni presedené v práci pred počítačom, nedostatok pohybu a a množstvo tučnej stravy spôsobili že som začal výrazne priberať. Až to dospelo do štádia, kedy manželka vide...

Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)

Metamorfózy Zuzky Mozoľovej (z 83 kg na 60 kg) (Finalistka súťaže - Do formy s fitnes časopisom 2013)

U mňa to začalo dávno. Tuším na výške, niekedy v 90. rokoch minulého storočia (dobre to znie, že...). Fitness a ja!Odmalička som bojovala s nadváhou. Vyrastala som v prostredí, kde nadváha bola akýmsi synonymom blahobytu a vzhľa...

Prešiel jeden rok ... Barborka

Prešiel jeden rok ... Barborka

Som naozaj šťastná, že som sa dostala až do stavu v akom som bola, keď som našla Lacka...úprimne. Myslím, že keby som mala o 15 kg menej, uchlácholila by som sa po stý krát v živote s nejakou super rýchlou diétou, ktorá by mi na ...VIAC PREMIEN MOJICH KLIENTOV

                   
×

Začnite dnes !

Napíšte mi čo by ste chceli dosiahnúť v oblasti formovania vašej postavy či už úbytku tuku a/alebo nárastu svalov, atď...

Vyplňte formulár, budem vás spätne kontaktovať a môžme začať pracovať na dosiahnutí vášho cieľa !

Meno:

Email:

Telefón:

Vaša správa:


CAPTCHA