laco.lead1.eu

LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNERPROFIL TRÉNERA

Jožo Bucha - mení tuky na svaly :)osobny online trener Píše Jožo:

"Takže všetko sa to začalo, keď som v marci tohto roku povedal, že potrebujem zmenu. Pravdaže som chodil cvičiť pravidelne no môj spôsob cvičenia nebol správne doplnený stravou a výsledky sa dostavovali veľmi pomaly ak vôbec.

Práve preto som oslovil teraz už môjho osobného fitnes trénera Ladislava Kindernaya, ktorý si ma zobral pod svoje krídla. Najhoršie boli začiatky zvykal som si na nový režim stravovania a aj cvičenie mi dalo viac zabrať.

Pred touto výzvou som nikdy nejedol pravidelne a s obľubou som si vychutnával domácu stravu. Len výnimočne som si zabalil niečo do práce. Väčšinou som sa stravoval v reštauráciach alebo fast foodoch. A tu nastala radikálna zmena porcie na ďalší deň mám starostlivo pripravené. Nemôže sa stať, že by som neraňajkoval. Môj jedálníček je plný bielkovín.

Nemôžem povedať, že je to jednoduché a boli chvíle, keď som to chcel pri predstave cottage cheesu zabaliť. Ale tento pocit premohol pocit zadosťučinenia a spokojnosť, pretože som prekonával sám seba. Keďže už to nebolo len o mne, ale aj o výzve a pravidelnom meraní, vážení nemohol som len tak poľaviť a výsledky na seba nenechali dlho čakať. Bol som veľmi prekvapený, aký veľký rozdiel vo výsledku sa dostaví už po prvých týždňoch.

Napriek tomu, že som aj pred tým cvičil nikdy neboli výsledky tak intenzívne ako teraz. Vidím na sebe zmeny nie len na váhe, cítim ako tuky nahradili svaly. Cvičenie sa stalo samozrejmosťou hneď po práci.

Cvičím 5 krát do týždňa s Lacovou asistenciou, ktorý ma usmernil, vysvetlil mi, čo ako a kde som robil pred tým chybu. Jeho slová ma hnali dopredu. S mojou výdržou a Lacovými skúsenosťami som dosiahol výsledky o ktorých som ani nesnival a myslel som si že niesú možné.
osobny online trener osobny online trener
Po 3 mesiacoch som schudol vyše 10 kilogramov a cítim sa úžasne, vidno mi aj svaly o ktorých som nevedel že ich aj mám. Preto chcem všetkým, ktorí chcú schudnúť, pribrať, alebo zmeniť postavu nech určite zvolia takýto spôsob tréningu a s odbornou pomocou ktorú mi dal Laco a s trochou sebazaprenia sa dajú dosiahnúť výsledky o ktorých ani nesnívate.

Ďakujem Laco"

Jožo Bucha
osobny online trener
Plážový kráľ :)
osobny online trener
Jožo cvičí bicepsy
osobny online trener
Jožo cvičí bicepsy 2
osobny online trener
Spoločne po závere prípravy

VÝSLEDKY KLIENTOVtrener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

viac


SOCIÁLNE SIETE


LACO.LEAD1.EU - OSOBNÝ TRÉNER - NA YOUTUBE


Váš úspech v zmene postavy - laco.lead1.eu - NA FACEBOOKu

ČLÁNKYVianoce, Silvester, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
Vianoce → Silvester → ??? → ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
1.1.2015
5 rokov tréningu - Jarka
5 rokov ... a nič :)
3.4.2015
Prešiel jeden rok - Barborka Tirčová
Prešiel jeden rok - Barborka Tirčová
21.4.2015
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - p.f. 2018
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - p.f. 2018
31.12.2017

viac


NUTRIČNÉ HODNOTY

ANATÓMIA

FÓRUM

PARTNERI


MB TECH s.r.o.

Strechy BB
All rights reserved       © LEAD 1 - since 2009