laco.lead1.eu logo
začnI Dnes !  
online program
osobný tréning
šípky - laco.lead1.eu - úvod

Šťastný Nový Rok - p.f. 2018

od Iwetky z PO

p.f. 2018

Koniec roka je tu! Spolu s ním aj bilancovanie uplynulých 12 mesiacov a plánovanie tých nasledujúcich. Čo tak dať si ruku na srdce a  zapremýšľať? Aký bol rok 2017 v tvojom podaní? Čo si v roku 2017 zvládol/a? Čo nie? A v čom chceš v novom roku zhmotniť šťastie, ktoré ti pri polnočnom prípitku bude želať tvoje okolie?

Môj rok 2017 bol plný zmien. Veci sa menili v práci aj doma, okolo mňa a aj vo mne. Vďaka nim bol môj rok 2017 .... povedzme prekvapivý. Čo sa športovej časti týka, prvé zmeny začali hneď v januári. Zmenila som tréningový plán. Znížila som počet tréningov, začala som znova cvičiť sama, z crossfitovej telocvične som sa stiahla do fitnes centra.

Bez zmeny ostala len moja spolupráca s trénerkou a cieľ v podobe výhry v crossfitovej súťaži. V máji sa náš cieľ naplnil. Ja a 2 ďalší atléti, moji dobrí kamaráti, sme vyhrali tímovú súťaž v českých Strakoniciach. Dodnes tomu neverím. Viem však, že sa to stalo.

Prinieslo ďalšiu zmenu. Stiahla som sa výlučne do fitness centra a druhu polovicu roka som strávila už len tam. Trošku paradox, že? Zmenám sa nevyhol ani môj stravovací režim.


Približne na konci októbra som vylúčila pre mňa problémové suroviny (strukoviny, mlieko ... ), obmedzila sacharidy, zmenila rozloženie makier v dňa. Ehm, s výnimkou dneška, celý deň zobem koláče.. Výsledok? Dole 4 kilá tuku a maximálna spokojnosť. Môj rok 2017 nešiel podľa plánov. Nezačala som s chudnutím k 1.1., nevydržala v diéte celý rok a nie, nemám ani six pack. Nemám na konte žiadne nové PR, neubehla som polmaratón. Napriek všetkému bol môj rok 2017 skvelý!

Čo si želám do roku 2018? Nepoľaviť! Vždy myslieť na to, čo chcem a ísť si za tým!

Čo želám tebe? Uvedom si, čo chceš. Skonkretizuj si to a choď si za tým. Buď pevný/á a aj keď zakopneš, nezahadzuj svoje snaženie. Ak sa nechceš snažiť sám, nájdi si parťáka s rovnakým cieľom alebo trénera, ktorý vie, ako svoj cieľ dostaneš. Rok 2018 je tvojím rokom! Nezačni o polnoci, začni teraz!Iveta Vavreková, Prešov
 
ONLINE TRÉNER     OSOBNÝ TRÉNER     PROFIL     KONTAKT  


trener nabratie svalov
Jožo Bucha - premena postavy
účastník súťaže - Do formy
trener chudnutie
mínus 60 kilo -
Bebe
účastníčka súťaže - Do formy
vypracovanie programu na chudnutie
Prešiel jeden rok -
Barborka Tirčová

...VIAC PREMIEN

   

ONLINE TRÉNING

       

OSOBNÝ TRÉNING

STRAVA      ¦      FAQ      ¦      SYSTÉM

TAGY:
Refurbished

Strechy BBwww . wallpaperbetter . com   sportviking . com . ua

     
PayPal Logo ssl secure logo lonestar

Jak psát web